
Парктронік Parkcity Kiev 818/302L silver
4 374 ₴
- В наявності
- Код: 00000007535
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паркувальний радар використовується для безпечного виїзду з вузького простору. Може стати в пригоді як для паркування, так і для руху невеликими провулками з безліччю поворотів. Парктронік Parkcity Kiev 818/302L silver вирізняється наявністю передніх і задніх датчиків, функціональністю, зручністю під'єднання. Серед переваг системи можна назвати:
• 8 датчиків — 4 для заднього встановлення, 4 для передньої. Дають змогу максимально точно визначити перешкоду та уникнути зіткнення з предметами.
• Діаметр датчиків 18 мм.
• Звук може регулюватися або бути вимкненим, що дасть змогу прибрати неприємне гучне звучання.
• Наявність дисплея. Дані про дальність перешкоди виводяться на РК-екран. Передня й задня перешкоди позначаються однаково. Кут нахилу дисплея може бути відрегульований.
• У разі потреби екран може бути вимкнений.
Колір датчиків — сірий. Це дає змогу без проблем встановлювати їх в автомобіль аналогічного забарвлення.
Під'єднання здійснюється до живлення 12 В. Функціональний, зручний і простий паркувальний радар від компанії Parkcity стане чудовим помічником у дорозі.
Комплектація
-центральний блок системи;
-дисплей (індикатор);
-інструкція російською мовою;
-8 датчиків;
-фреза (для отворів у бампері потрібного діаметра);
-лінійка (для розмітки бампера);
-комплект дротів;
-установний комплект (двосторонній скотч, стяжки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ParkCity |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | 36 місяців |
| Діаметр датчиків | 18 мм |
| Максимальна робоча дистанція | 200 см |
| Мінімальна робоча дистанція | 30 см |
| Загальна кількість датчиків | 8 |
| Сигнал | Гучність біпера 70-80 дБ — Регулювання гучності звуку |
| Точність вимірювання | 1 см |
| Колір датчиків | Сріблястий |
| Екран | Рідкокристалічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 374 ₴



