
Покажна лампа галогенова NARVA 17835 H20W 12 V 20 W BA9s
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 17835
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наш інтернет-магазин пропонує повний асортимент сигнальних ламп Narva для заміни стандартних ламп, включно з сигнальними світлодіодні лампами для кращої видимості та додаткової безпеки. Ви гідно оціните збільшену вчетверо яскравість і довший термін експлуатації світлодіодного салонного освітлення.
Автолампи Narva мають стійкість до перепадів температури та зниженим ризиком вибуху колби у разі потрапляння води на скло. Кварцове скло, що має УФ-фільтр, забезпечує необхідний захист матеріалу розсіювача фар.
Галогенна мінілампа для габаритних вогнів.
Загальні характеристики:
Цоколь — BA9s
Код виробника — 17835
Електричні характеристики:
Потужність лампи — 20 Вт
Напруга живлення — 12 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Код запчастини | 17835 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 3200 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Показникна |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Призначення | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 20 |
| Серія | Standart |
| Тип лампи | H20W (BA9s) |
| Цоколь | T8,5W (BA9s) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴
