
Галогенова лампа PHILIPS 12278C1 PSX26W 26 W 12 V PG18.5d-3
435 ₴
- В наявності
- Код: 12278C1
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ми пропонуємо широкий асортимент ламп автомобільного освітлення. У нас Ви можете купити автолампу Philips зі 100% гарантією оригінальності та за прийнятними цінами. Лампи Philips справедливо займають одне з провідних місць у світі. Їхня якість забезпечує ідеальне освітлення дорожнього полотна, високу продуктивність і довговічність. Якщо Ви вирішили замінити стандартні лампи у своєму авто або байці, лампи Philips — оптимальний і доступний варіант.
Автолампа PHILIPS 12278C1 PSX26W 26 W 12 V PG18.5d-3-лампа головного освітлення із серії стандартних. Призначена для покажчиків поворотів, протитумованих фар, ДХО.
Характеристики: Потужність — 26 Вт, Напруга — 12 В, Цоколь — PG18,5d-3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Код запчастини | 12278C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Галогенова |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Призначення | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 26 |
| Серія | Vision +30% |
| Тип лампи | PSX26W (PG18.5d-3) |
| Цоколь | PSX26W (PG18.5d-3) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴


