
Шкіряний ремінець для годинника під крокодила Mykhail Ikhtyar ширина 24 мм Синій (S24-319S blue)
340 ₴
- В наявності
- Код: S24-319S blue
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінець виготовлений із якісного матеріалу.
Застібка класична.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: синій.
Ширина ремінця в місці під годинник: 24 мм.
Середня ширина ремінця: 22 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: синій.
Ширина ремінця в місці під годинник: 24 мм.
Середня ширина ремінця: 22 мм.
Довжина: 200 мм (без урахування розміру годинника).
Виробник: Mykhail Ikhtyar, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S24-319S blue |
| Тип | Ремінці для годинника |
| Довжина: | 200 мм мм |
| Категорія | Для чоловіків |
| Модель сумки | Ремінець для годинника |
| Основний колір ремінця | Синій |
| Розміри | 24х22х200 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Текстура | Шкіра крокодила |
| Тип | Ремінець |
| Колір застібки | Сталевий |
| Ширина | 24 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

