
Настільна лампа LED у сучасному стилі Brille 6W SL-40 Чорний
5 200 ₴
- В наявності
- Код: L9-001
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Led для школяра SL-40 6W, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L9-001 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 630mm мм |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина: | 400mm мм |
| Індекс передавання кольору | 85Ra |
| Клас захисту | II |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність | 6W Вт |
| Призначення | Лампи для манікюрного столу |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V В |
| Відтінок | Теплий (2700-3500К) |
| Поворотний плафон | Да |
| Світловий потік | 420lm |
| Серія | SL-40 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Хай-тек |
| Технічні особливості | На гнучкій ніжці |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
| Ширина | 200mm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴


