
Настільна лава лампа Brille 30W TL-166 Сріблястий 25-305
750 ₴
- В наявності
- Код: 25-305
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лава лампа TL-166 30W GN, виготовлена з матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Хай-тек. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E14 і потужністю 30W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25-305 |
| Тип | Лавові |
| Висота | 345mm мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Діаметр | 85mm |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 30W Вт |
| Напрямок світла | Убік |
| Напруга | 220V В |
| Серія | TL-166 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Хай-тек |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна |
| Форма | Циліндрична |
| Цоколь | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


