-10%

Кріплення для телевізора UKC 14-40 V201 5068
759 ₴
685 ₴
- В наявності
- Код: 008717
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора UKC 14-40 V201 5068
Кріплення 14-40 V201 5068 — це сучасна модель кронштейна для телевізора. Це кріплення призначене для того, щоб виконати монтаж РК панелі безпосередньо на стіні.
Ця модель є міцною, якісною та надійною конструкцією, яка захищає плазмову панель від випадкових падінь та інших механічних пошкоджень. Кріплення має похило-поворотний механізм, завдяки якому користувач отримає можливість змінювати кут нахилу, а також здійснювати поворот екрана навіть після виконання всього процесу монтажу. Така функція дає змогу зробити перегляд улюблених передач максимально комфортним.
Характеристики кріплення для телевізора на стіну:
- Діагональ: 14-40 дюймів;
- Спосіб встановлення: Настінний;
- Тип кронштейна: Шарнірний;
- Матеріал: Сталь;
- Колір: Чорний;
- Призначення: Для ТВ (плазми);
- Можливості трансформації: Поворот-наклон;
- Нахил: 30°;
- Поворот: 180°;
- Відступ від стіни: 300 мм;
- Відстань між лівими та правими отворами: 40-240 мм;
- Відстань між верхніми та нижніми отворами: 50-210 мм;
- VESA: 75 х 75 мм; 100 х 100 мм; 210 х 210 мм;
- Максимальне навантаження: 25 кг.
Комплектація:
- Кріплення для ТВ;
- Аксесуари для встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 210 x 210 мм |
| Артикул | 008717 |
| Тип кронштейна | Поворотно-похилий |
| Категорія | Кронштейни |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальна підтримувана діагональ | 31" - 40" |
| Кут нахилу | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴








