
Лампа JL 24 LED світлодіодна на прищіпці від USB LED 206 Чорний
310 ₴
275 ₴
- В наявності
- Код: 3014011
- +380 (68) 483-61-41Директор
Настільна світлодіодна LED-лампа-прищіпка зроблена в оригінальному мінімалістичному дизайні, що дає змогу використовувати її як додаткове освітлення в різних умовах та інтер'єрах.
У цій моделі є один різновид білого холодного світла, який забезпечує 24 яскраві економічні світлодіоди. Плафон зроблений із білого матового пластику. Ніжка LED-лампи зроблена з гнучкого матеріалу, завдяки чому Ви з легкістю зможете надати потрібний кут нахилу світильника та спрямувати потік світла на необхідну зону. Прищіпка здатна зафіксуватися на будь-якій плоскій поверхні до 6 см завтовшки (стіл, тумбочка, полиця, спинка ліжка, двері тощо).
Працює ця лампа-прищіпка від будь-якого USB джерела живлення — ноутбук, ПК, PowerBank або від мережі 220 В через мережевий перехідник (до комплекту не входить). Довжина USB-шнура становить трохи більш ніж 1 метр, чого цілком досить для використання як удома, так і на роботі. На шнурі є механічна кнопка для вмик/вимкнення лампи.
Особливості:
Матеріал: пластик, електронні компоненти
Живлення: USB кабель
Кріплення: прищіпка
Максимальне захоплення прищіпки: 6 см
Керування: механічна кнопка на кабелі
Режим: 1
Кількість світлодіодів: 24 шт
Температура світіння: 5500 - 6000 К
Світловий потік: 120 Lm
Світло: білий холодний
Розмір: 11.5х7.5х34 см
Особливості: компактний розмір, легка вага, яскраве розсіяне світло, фіксація прищіпкою на різні поверхні, гнучка ніжка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JL |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Колір плафона | Чорний |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3014011 |
| Джерело живлення | От сети |
| Лампа в комплекті | Да |
| Максимальна потужність світильника | 75 - 100 Вт |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Потужність, Вт | 4.5 Вт |
| Призначення | Для кабінету |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Напруга, В | 220 В |
| Особливості | З кнопкою |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Офісні |
| Тип вимикача | Кнопковий (на дроті) |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип ніжки | Гнучка |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Форма | Фігурна |
| Колір основи | Чорний |
| Колір світіння | Холодний |
- Ціна: 275 ₴


