
3D Окуляри віртуальної реальності з пультом керування для телефона VRBOX 2.0 ВіАр шолом
616 ₴
522 ₴
- В наявності
- Код: OP 179417673
- +380 (68) 483-61-41Директор
Окуляри віртуальної реальності з пультом керування для телефона шолом 3d vr box 2.0 2016 3d окуляри ВіАр шолом
3D VR box 2.0 — окуляри віртуальної реальності, які дають змогу зануритися у віртуальний світ усього лише за допомогою вашого смартфона.
Досить завантажити та встановити на телефон одну з програм з Google Play або Apple store з ключовими словами 3D VR 360. Зафіксуйте ваш смартфон у спеціальному слоті, запустіть програму, вставте картридж із телефоном у шолом і насолоджуйтеся захопливими пригодами в новому віртуальному світі.
До комплекту входить пульт дистанційного керування з повноцінним джойстиком для ігор. Під час під'єднання до пульта з'являється можливість керувати телефоном як мишкою. Працює як на платформі Android, так і на iOS, досить перемкнути режим на пульті. Як і у звичайному ігровому джойстику є чотири класичні кнопки ABCD.
Ви можете кататися на американських гірках, подорожувати різними країнами та цікавими місцями, грати в ігри, а також дивитися адаптовані відео ролики на YouTube. Крім того, є безліч програм, які можуть адаптувати ваші власні фото та відео у формат 3D.
Окуляри віртуальної реальності 3D VR box2 підтримують більшість телефонів із габаритами не більш ніж 16 х 8.2 см і завтовшки до одного сантиметра. З обох боків передбачені 4 роз'єми під навушники та кабель для заряджання телефона.
Для комфортної фіксації окулярів використовуються широкі еластичні лямки, які охоплюють голову у двох площинах. На внутрішній стороні шолома є м'яка окантовка, яка повторює форму обличчя й не пропускає світло у ваш персональний кінотеатр, що дає змогу глибше зануритися у віртуальний простір.
За ефект повної присутності відповідають дві лінзи, які можна налаштувати під себе, пересуваючи кожну лінзу окремо вліво-вправо, а також уперед-назад. Передня панель окулярів відсувається, відкриваючи огляд для камери смартфона, що дає змогу розширити коло доступних ігор і застосунків.
3D VR box2 — окуляри, які роблять світ віртуальної реальності доступним кожному.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VR Box |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OP 179417673 |
| Вбудовані навушники | Немає |
| гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Настроювані лінзи діаметром 35 мм |
| Додатковий текст | Досить завантажити та встановити на телефон одну з програм з Google Play або Apple store з ключовими словами 3D VR 360. Зафіксуйте ваш смартфон у спеціальному слоті, запустіть програму, вставте картридж із телефоном у шолом і насолоджуйтеся |
| Джерело сигналу | Смартфон |
| Комплексний контролер | Да |
| Комплектація | Окуляри віртуальної реальності<br/>Слот для смартфона<br/>Джойстик-пульт ДК |
| Розміри | 19 х 13 х 9 см |
| Сумісність | Смартфон або планшет із габаритами не більш ніж 16 х 8.2 х 1 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Black-White |
- Ціна: 522 ₴








