Стіл письмовий Еверест Соната виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл складається з тумби з трьома висувними ящиками і полиці для клавіатури. Така модель має простору стільницю для комфортної роботи та дозволить розміщувати письмове приладдя та інші предмети для роботи, не відволікаючи від робочого процесу. Такий стіл зручний і довговічний, посприяє продуктивній роботі та гармонійно впишеться в інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 550 мм
Висота ― 750 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Особенности | Выдвижная полка для клавиатуры |
| Ширина | 110 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 74 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Son-29 |
| Глубина | 55 см |
| Материал | ДСП |
| Тип | Компьютерные столы |
Информация для заказа
- Цена: 4 233,90 ₴




