
Стіл письмовий Пі-1 Компаніт Дуб сонома
3 704,40 ₴
- В наявності
- Код: hub_SKzW50878
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл письмовий — це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично кожним школярем і студентом.
Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення завдяки широкій палітрі кольорів ДСП, у яких стіл виробляється.
Стіл містить 2 шухляди на роликових напрямних і двостулкову тумбу. Стіл виготовлений із ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 118 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_SKzW50878 |
| Глибина | 55 см |
| Додаткові характеристики | Вага столу: 30 кг. Кількість висувних шухляд: 2. Кількість двостулкових тумб: 1. Напрямні ящики: Роликові. Товщина ДСП: 1.6 см. Гарантія: 12 місяців. |
| Крайка деталей | 0.5 мм |
| Крайка стільниці | 0.5 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704,40 ₴
