Унікальний дизайн
Висока «обіймаюча» спинка — Його висока задня спинка буквально «обіймає» ваш поперек і підтримує шию, мінімізуючи напруженість.
Повітропроникна ПВХ-шкіра — Його товста високоякісна ПВХ-шкіра прекрасна на дотик і пропускає повітря, забезпечуючи оптимальну вентиляцію.
Дві подушки — Щоб забезпечити додаткову підтримку та комфорт, Armor ONE містить дві зручні подушки для голови та поперекового відділу.
Налаштування
Ви можете налаштувати висоту сидіння крісла Armor One точно під ваш зріст.
Armor One розкладається на 180?. Ви можете прилягти на крісло в перервах гри.
За допомогою кулястої ручки, розташованої під сидінням крісла Armor One, ви можете збільшувати/зменшувати опір розгойдування. А за допомогою спеціальної ручки збоку — повністю блокувати розгойдування.
Регулювання підлокітників
Налаштування повороту вліво/праворуч
Налаштування висоти вгору/вниз
Повністю сталева рама
Не тільки для довгих років надійної експлуатації, але й для ортопедичної підтримки вашої спини.
Газліфт четвертого класу
Для додаткової надійності газовий ліфт захищений міцним сталевим кожухом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Armor One Black |
| Вага | 21 кг г |
| Вбудовані механізми | нахил спинки, газліфт |
| гарантія | 12 мес. |
| Каркас | Метал |
| Категорія | 1 |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння | 57 х 53 см |
| Розміри спинки | 83 см |
| Регулювання висоти сидіння | Да |
| Регулювання підлокітників | Да |
| Тип | геймерське крісло |
| Кут нахилу спинки | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 787 ₴








