Ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red H4 bi
Це лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею та яскравістю світіння. Колба виготовлена з кварцового скла, що неабияк зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду
Технічні характеристики:
• Цоколь: H4 bi (дальній +ближнє світло)
• Яскравість: 3200lm
• Температура світіння: 4300К
• Потужність: 35W
• Серія: Ultra Red
У комплекті 1лампа.
Гарантия 18мес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Тип лампи | H4 |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H4 |
| Потужність | 35 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200158 |
| Тип | Ксенонові |
| Напруга | 12 В В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,75 ₴



