Запальничка електроімпульсна JL317 Explore 6741
Запальничка електроімпульсна JL317 Explorer 6741 заряджається за допомогою USB-кабелю. Це безпечний варіант на всі випадки життя, оскільки джерелом займання слугує не відкрите полум'я. Тому в будь-яку погоду, у будь-яку пору року ви спокійно зможете нею скористатися. Запальничка електроімпульсна JL317 Explore 6741 практична та зручна, і стане чудовою альтернативою газовим аналогам.
Запальничка з USB у разі повного заряду працює до 2 місяців. Контроль стану заряду акумулятора відбувається за допомогою індикатора, який розміщений на панелі. Вона екологічно безпечна, не зрветься під час падіння або нагрівання від сонця.
Характеристики електрозапальнички JL317 Explore 6741:
Підпал: електричний
Матеріал: сплав цинку та ABS
Заправка: USB
Особливості: водонепроникність
Розмір: 7,5 х 4,7 х 1,4 см
Вага: 120 г
Ємність батареї: 220 mAh
Комплектація JL317 Explore 6741:
Запальничка
Кабель USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JL |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Стан | Новий |
| Тип запальнички | Електрична |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 47 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 120 г |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 010797 |
| Матеріал | Цинковий сплав + ABS пластик |
| Підпалювання | Електричний |
| Розмір | Стандартні |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



