Комод виготовлений із якісних матеріалів, що характеризуються довговічністю, надійністю й екологічністю. Сучасний дизайн зробить виріб лаконічним завершальним штрихом спальні або вітальні. Надійна конструкція металевого каркаса дасть змогу використовувати комод довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000002154 |
| Тип | Комод |
| Висота | 82 см мм |
| гарантія | 18 (мес) |
| Глибина | 100 см см |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал корпусу | ДСП + Метал |
| Ширина | 45 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 826 ₴

