Довжина 1150 х Ширина 370 х Висота 450 мм. Приліжковий пуф — досить функціональний предмет меблів у спальні. На пуфі біля підніжжя ліжка часто складають декоративні подушки, покривало на ніч, а вдень можна покласти одяг, книгу або просто сісти, щоб не м'яти ліжко на ліжку. Приліжковий пуф — гідна прикраса та функціональний предмет сучасного інтер'єру спальні, який наповнить простір особливим затишком і комфортом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Наповнювач | Поролон |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000002135 |
| Тип | Нерозкладні |
| гарантія | 18 місяців |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Екошкіра |
| Призначення | Для спальні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний із коричневим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 009 ₴

