Широкий, зручний, просторий і водночас дуже затишний «Лофт» лише на перший погляд має звичайний диван. «Лофт» — це чергова модульна система. Добре прорахована глибина сидіння й додаткові подушки, що створюють так званий «поясничний упор» дадуть власнику «Лофт» відпочивати на ньому з максимальною зручністю.
Довжина крісла 800 мм
Ширина крісла 500 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000183 |
| Тип | Нерозкладний |
| Висота | 81 см мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Матеріал каркаса | метал |
| Механізм трансформації | Без механізму |
| Ніша для білизни | Немає |
| Расцветка | однотонний |
| Тип | Комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 058 ₴



