Термос із чашкою Tramp TRC-110 Soft Touch 1.2 л, сірий
Термос Tramp TRC-110 Soft Touch 1.2 л виготовлений із неіржавкої сталі марки з підвищеними вологостійкими, антикорозійними, антибактеріальними властивостями, а також стійкістю до подряпин і відколів.
Гумове антиковзне покриття з матеріалу Soft-Touch підвищує зносостійкість виробу, а також термоізоляційні якості, що дає змогу утримувати початкову температуру напою впродовж доби.
Термос обладнаний корком зі спеціальними каналами, які дають можливість наливати рідину, не викрутюючи пробку. Укомплектований пластиковою піалою. Обтічна форма дає змогу компактно упакувати термос у рюкзак.
Характеристики термоса з чашкою:
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Розмір в упаковці: 23.5 х 9.5 х 9.5 см;
- Висота: 22.5 см;
- Діаметр: 8.7 см;
- Об'єм: 1.2 л.
Комплектація термоса з чашкою:
- Термос із чашкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сірий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Вага | 610 г |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 010945 |
| гарантія | 14 днів |
| Глибина | 95 см |
| Матеріал корпусу термоса | Soft-Touch |
| Об'єм | 1.1 - 1.9 л |
| Об'єм | 1.2 л |
| Ширина горлечка | 87 |
- Ціна: 1 314 ₴



