
Диван-офіс Тонус без підлокітників Sentenzo 1600x600x700 мм Світло-коричневий (2374626721400)
7 937,44 ₴
- В наявності
- Код: 2374626721400
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диван-Офіс без підлокітників — самодостатня модель, позбавлена химерності та помітних елементів, завдяки чому прекрасно підійде і для офісного приміщення, і для кімнати очікувань, холу, вестибюля. Масивна основа встановлена на невисокі хромовані ніжки діаметром 50 мм, які вдало підкреслюють форми виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2374626721400 |
| Тип | Нерозкладний |
| Висота | 700 мм мм |
| Гарантійний термін | 12(мес) міс |
| Глибина | 600 мм см |
| Діаметр ніжок | 50 мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Максимальне навантаження | до 200 кг |
| Матеріал | Дерево, паралон, шкірозамінник, метал хромований |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Механізм трансформації | Без механізму |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір | 1600 (д) х 600 (ш) х 700 (в) мм |
| Расцветка | однотонний |
| Тип | Офісний диван |
| Ширина | 1600 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 937,44 ₴
