Широкий, зручний, просторий і водночас дуже затишний Tenero лише на перший погляд має звичайним диван. Tenero — це чергова модульна система. Добре прорахована глибина сидіння й додаткові подушки, що створюють так званий «поясничний упор» дадуть власнику Tenero відпочивати на ньому з максимальною зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000185 |
| Тип | Нерозкладний |
| Висота | 810 мм мм |
| гарантія | 18 міс |
| Довжина: | 1400 мм мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Ніша для білизни | Немає |
| Расцветка | однотонний |
| Тип | Офісний диван |
| Ширина | 500 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 904 ₴

