Широке та зручне крісло лише на перший погляд має звичайним вигляд. Добре прорахована глибина сидіння й додаткові подушки, що створюють так званий «поясничний упор» дадуть власникові змогу відпочивати на ньому з максимальною зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000184 |
| гарантія | 18 міс |
| Матеріал каркаса | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 775 ₴

