Висота 1800 мм, ширина 550 мм, глибина 400 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000237 |
| Висота | 1800 мм мм |
| гарантія | 18 міс |
| Глибина | 400 мм см |
| Матеріал каркаса | метал |
| Ширина | 550 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 920 ₴

