Широкий, зручний, просторий і водночас дуже затишний «Лофт» лише на перший погляд має звичайний диван. «Лофт» — це чергова модульна система. Добре прорахована глибина сидіння й додаткові подушки, що створюють так званий «поясничний упор» дадуть власникові «Лофт» відпочивати на ньому з максимальною зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000230 |
| Тип | Нерозкладний |
| Висота | 810 мм мм |
| гарантія | 18 міс |
| Довжина дивана | 1400 мм |
| Довжина крісла | 800 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Ніша для білизни | Немає |
| Расцветка | однотонний |
| Тип | Комплект |
| Ширина дивана | 500 мм |
| Ширина крісла | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 349 ₴

