Килимок для йоги та фітнесу 4 мм R17824, синій
Не думайте, що цей фітнес-мат згодиться тільки для занять у фітнес-залі або йога-клубі. Сфера його застосування досить широка: килимок завжди можна взяти із собою на пляж, на дачу, на відпочинок у ліс із друзями, у невеликий туристичний похід або посадити на нього дітей для гри на холодній підлозі — у будь-якій з цих ситуацій можна не переживати щодо забезпечення комфорту та безпеки здоров'я Вашої та Ваших рідних.
Якщо Ви ніколи не застосовували у своїх заняттях такого інвентарю, неодмінно спробуйте — Ви відразу ж зверніть увагу, як зміниться хід тренування. Килимки покликані вивести Ваші спортивні заняття на вищий професійний рівень!
Характеристики фітнес килимка:
- Розмір (см): 173х61х0.4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Довжина | 173 см |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | iz00251 |
| гарантія | 14 днів |
| Матеріал | EVA |
- Ціна: 463 ₴

