Сушарка для одягу Shine ЕБК 8/220 підлогова електрична
Серед підлогових сушарок для білизни є не тільки звичайні — так, сьогодні популярною стає сушарка для білизни електрична. Під'єднання до мережі дає змогу нагрівати струни — і білизна висушується на лад швидше.
Електросушарка для білизни Shine ЕБК 8/220 призначена для швидкого й ефективного сушіння білизни та одягу. ЕБК-8/220 виявиться незамінним помічником за вологої погоди або в холодний зимовий період. Мобільна та стійка конструкція сушарки гарантує компактність і безпеку її використання. Сушарка ідеальна для маленьких приміщень, тому що її можна скласти. Незамінна для швидкого сушіння делікатної білизни.
Електрична сушарка для білизни обладнана пультом, на якому встановлюється безпосередньо температура нагрівального елемента, це дуже зручно, коли треба сушити делікатну білизну. Ідеально використовувати сушарку в комплекті з таймером вимкнення.
Характеристики:
- Встановлення сушарки для білизни: підлогова
- Матеріал: пластик, сталь
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режимів потужності: 1
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Температура нагрівання: 45-65 градусів
- Має пристрій захисного вимкнення
- Розмір загальний із розкладеними крилами: 1800 х 500 х 900 мм
- Розмір нагрівної поверхні: 900 х 500 мм
- Вага: 5 кг
- Максимальне навантаження 15 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Матеріал утримувача | метал |
| Таймер | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2401 |
| Вага | 5 г |
| гарантія | 14 днів |
| Глибина | 900 см |
| Максимальне завантаження білизни для сушіння | 15 |
| Споживана потужність | 120 |
| Розміщення пристрою | Підлогове |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Електросушарка для одягу |
- Ціна: 2 060 ₴



