Силіконовий килимок для випікання розкатковий 64*45*0.01см Stenson HH-667
Килимок силіконовий для розкачування тіста HH-667 — незамінний аксесуар на кухні. Тісто під час розкачування не прилипає до килимка, тому Вам не доведеться постійно підсипати борошно. Також килимок можна використовувати для випікання, замість пергаментного паперу або для заморожування продуктів. Температура використання: від -25 до +220 °C.
Характеристики:
- Тип: розкатковий килимок
- Матеріал: силікон.
- практичність і довговічність у використанні
- Підходить для всіх видів духовок
- Підходить для зберігання в холодильнику
- Легко піддається очищенню
- Вага: 0,3 кг
- Розмір: 64 x 45 x 0.01 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 0.1 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 006649 |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість у наборі | 1 |
| Тип | Кондитерський килимок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


