Електропліта Domotec MS-5822 плита настільна Grey
Переносна двокомфоркова плита допоможе вам приготувати повноцінну їжу та нагодувати сім'ю смачним сніданком, обідом і вечерею.
Якщо у вас малогабаритна квартира або літній будиночок на природі та немає можливості встановити стандартну плиту, то вам ідеально підійде настільна електроплита Domotec MS-5822.
Характеристики:
- кількість конфорок: 2шт;
- потужність конфорки: 1000 вт;
- загальна потужність: 2000 вт;
- діаметр конфорки: 15,5 см;
- нагрівальний елемент: спіральний диск;
- індикація роботи: світлова;
- керування: механічне;
- прогумовані ніжки: є;
- габарити: 43х21х5 см;
- вага: 2,4 кг;
- напруга електромережі: 220 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 008008 |
| Вага | 2.4 г |
| Глибина | 210 см |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність, кВт | 2 |
| Напруга (В) | 220 |
| Споживана потужність | 2000 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Тип встановлення | Настільні |
| Колір | Сірий |
| Ширина плити | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴



