Електрогрілка SHINE ЕГ-2/220
Електрична грілка SHINE — пристрій для індивідуального обігрівання та проведення терапевтичних процедур. Пульт дає змогу плавно регулювати температуру нагрівання від 30 до 60 градусів за Цельсієм. Купуючи електрогрілку ЕГ-2/220 Ви завжди будете лягати в суху та теплу постіль, ніколи не мерзнутимете і як наслідок болюмете.
Конструкція електрогрілки ЕГ-2/220:
Нагрівальний елемент — нитка ніхрома, на жорсткій основі та в силіконовій ізоляції. Нагрівальний елемент із кожного боку покритий 3 шарами негорючого геотекстилю. З лицьового боку на електричну грілку одягнений якісний знімний чохол (бавовна 60%).
Переваги електрогрілки ЕГ-2/220:
- плавне регулювання нагрівання
- повністю безпечний пристрій;
- знімний чохол, можна прати або купити додатковий;
- рік гарантії;
Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією!
Комплектація
- Електрогрілка з кабелем живлення і виделкою
- Чехол
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.24 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Немає |
| Артикул | 2002 |
| Довжина: | до 50 см мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип | Електрична грілка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | до 50 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

