Ліхтар вуличний світильник садовий Feron SP1402 5 W 3100 K 32261
Світильники використовуються для підсвічування тротуарів і паркових доріжок, сходів, ландшафтної й архітектурної підсвітки. Встановлюються в ґрунт уздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадного підсвічування світильники встановлюють у ґрунт безпосередньо біля стін будівлі, тому світловий промінь дає гарний світловий малюнок на стіні.
Характеристики:
- Кількість світлодіодів: 7 LED
- Напруга: 85-265V/50Hz
- Потужність: 5W
- Світловий потік: 400 Lm
- Колірна температура: 3100K
- Ступінь захисту: IP65
- Робоча температура: -20..+60 градусів
- Матеріал корпусу: ABS пластик, PC пластик
- Вага: 140 г
- Розмір: 265 x 59 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 5 Вт |
| Вага | 140 г |
| Напруга | 220 В |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 007136 |
| гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 6 |
| Довжина: | 27 мм |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість світлодіодів | 7 |
| Світловий потік | 400 |
| Тип | Запалювані світильники (ґрунтові) |
| Тип лампи | LED |
| Тип освітлення | Запалювані світильники (ґрунтові) |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴



