Клейові стрижні для пістолета універсальні d=7 мм MHZ 30 см паковання
Універсальні клейові стрижні застосовуються для декоративних робіт (штучні квіти, рукоділля, робота з тканиною та інше), для ремонту побутових предметів, взуття, електроніки (наприклад, для фіксації радіодеталей) тощо. Стрижні використовується для склеювання виробів із практичних будь-яких матеріалів (дерево, пластик, скло тощо). Не рекомендується використовувати клейові стрижні в роботі з пінопластом, поліетиленом, тонкими синтетичними тканинами, бетоном і поштукатуреними поверхнями.
Характеристики:
- Діаметр: ~7 мм
- Довжина стрижня: ~30 см
- Кількість стрижнів: ~80шт
- Вага упаковки: ~1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 007217 |
| Вага паковання | 1кг кг |
| Тип | Клейові стрижні |
| гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина: | 30 см мм |
| Кількість у пакунку/Вага | 80 шт. |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴



