Блок живлення адаптер Спартак 12 V 10 A S-120-12 Metall
Блок живлення 12 V 10 А призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів. Блок живлення (адаптер) 12 V 10 A має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму.
Цей блок живлення має захисний перфорований корпус, який забезпечує чудове пасивне охолодження. Блок живлення S-120-12 має чудову стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання та захист від перевантаження.
Технічні характеристики блока живлення 10 А:
- Тип блока живлення: імпульсний;
- Розміри корпусу (ДхШхВ): 199х98х40 мм;
- Корпус блока: перфорований метал;
- Вхідна напруга: 100-240В, 50/60 Гц;
- Вихідна напруга: 12В;
- Вихідний струм: 10А;
- Типи захисту: захист від короткого замикання, захист від перевантаження;
- Вологозахист: Немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спартак |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 199 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 004067 |
| гарантія | 14 днів |
| Для геймерів | Немає |
| Модульне під'єднання кабелів | Немає |
| Потужність | 120 Вт Вт |
| Тип | Зовнішній |
| Тип аксесуара | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴



