Блок живлення адаптер Спартак 12 V 5 A S-60-12 Metall
Блок живлення 12 V 5 А призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів. Блок живлення (адаптер) 12 V 5 A має стабілізовану вихідну напругу 12V постійного струму.
Цей блок живлення має захисний перфорований корпус, який забезпечує чудове пасивне охолодження. Блок живлення S-60-12 має чудову стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання та захист від перевантаження.
Технічні характеристики блока живлення 5 А:
Тип блока живлення: імпульсний;
Розміри корпусу (ДхШхВ): 119х79х35 мм;
Корпус блока: перфорований метал;
Вхідна напруга: 100-240В, 50/60 Гц;
Вихідна напруга: 12В;
Вихідний струм: 5А;
Типи захисту: захист від короткого замикання, захист від перевантаження;
Вологозахист: Немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спартак |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 119 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 004336 |
| гарантія | 14 днів |
| Для геймерів | Немає |
| Модульне під'єднання кабелів | Немає |
| Потужність | 60 Вт Вт |
| Тип | Зовнішній |
| Тип аксесуара | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴



