Перехідник-гніздо прикурювача із затискачами/крокодили АКБ з кришкою
Технічні характеристики:
Напруга: 12/24V;
Сила струму: 8 А;
Потужність: до 180W;
Довжина дроту: 25 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HeadLight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний захист від перегрівання | Немає |
| гарантія | 14 днів |
| Довжина шнура живлення | 25 см |
| Максимальний споживаний струм | 8 A |
| Потужність, Вт | 180 |
| Напруга | 12/24V В |
| Тип компресора | Роз'єм прикурювача |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴



