Підходять до всіх автомобілів у яких (цоколь) – W5W (T10). Використовуються в габаритних вогнях, покажчиках повороту, для підсвічування салону, в багажнику, підсвічування номера тощо..
Лампи добре підходять для установки в головні фари, де висока температура через нагрівання лампи ближнього та дальнього світла.
Особливості:
Цоколь: W2,1x9,5d (T10);
Чіп: SMD 3014 (30 шт);
Споживана потужність: 2W;
Робоча напруга: 12;
CANBUS(обманка): ні;
Колірна температура: 6000K (біле світло);
Термін служби 6000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Тип лампи | W5W |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 30 |
| Кількість ламп у пакованні | Без паковання |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Немає |
| Тип діодів | SMD 3014 |
| Колір | Білий |
| Цоколь | T10 (W1,2X9,5d) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴


