Автомобільна акустика NEO BX-654 зробить звук музики у вашій машині гучним і якісним. Модель має 4 смуги, тому охоплює всі 4 частотні регістри, покращуючи чіткість відтворення всіх звуків. А коаксіальна конструкція сприяє простому та швидкому встановленню акустики.
Параметри NEO BX-654:
Номінальна вихідна потужність становить 60 Вт, але може досягати та 190 Вт у пікових значеннях.
Автоакустика відтворює звуки з частотою 65 Гц–20 кГц.
Діаметр динаміків дорівнює 165 мм, чого достатньо для збалансованого звучання.
Модель має монтажний діаметр 158 мм і глибину установки 58 мм.
Динаміки зроблені з опором 4 Ом і чутливістю 89 дБ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO |
| Кількість смуг | 4 |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | 12 місяців |
| Пікова потужність | 190 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 6.5" (16.5 см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 65 - 20000 Гц |
| Чутливість | 89 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴






