T10 з лінзою: освітлення салону автомобіля T10 W5W, габаритні лампи, лампа освітлення номерного знака, 12 В постійного струму.
Колірна температура: 6000К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Тип лампи | W5W |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 1 |
| Кількість ламп у пакованні | Без паковання |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Немає |
| Тип діодів | SMD 5050 |
| Колір | Білий |
| Цоколь | T10 (W1,2X9,5d) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴


