Характеристики:
Тип лампи -
Колірна температура -
Цоколь -
Колір світла -
Кількість в упаковці, шт -
Країна-виробник товару - Китай
Напруга, В - 12
Комплектація - 1 лампочка
Гарантія - 3 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 2 |
| Кількість ламп у пакованні | Без паковання |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Немає |
| Тип діодів | OSRAM LED TX |
| Колір | Білий |
| Цоколь | T8,5W (BA9s) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴

