
Светодиодная лампа StarLight T10 5 (4+1) диодов SMD3030 W2,1x9,5d 12V WHITE прозрачная + линза мультиполярная
37 ₴
- В наявності
- Код: 29020060
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Виробник
Китай
Додаткові функції
Неполярний
Комплектація
Світлодіодна лампа (1 шт)
Лінза
так
Напруга (V)
12
Обманка (резистор)
ні
Тип колби
Т10
Колір світіння
Білий
Цоколь
W2.1x9.5d
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StarLight |
| Тип лампи | W5W |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 5 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Немає |
| Тип діодів | SMD 3030 |
| Колір | Білий |
| Цоколь | T10 (W1,2X9,5d) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴

