Osram - відомий бренд світлових рішень, заснований у 1919 році в Німеччині. З тих пір компанія стала провідним постачальником інноваційних світлових рішень для широкого спектру застосувань, включаючи автомобільне освітлення.
Характеристики
Напруга [В]:
12
Номінальна потужність [Вт]:
21/5, 30/8
виконання патрона:
BAY15d
УВАГА!
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Код запчастини | 2357A |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 3200 К |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Показникна |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість ламп у пакованні | 10шт/коробка |
| Призначення | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 30/8 |
| Серія | Standart |
| Цоколь | P21/5W (BAY15d) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴



