Виробник
Китай
Додаткові функції
немає
Кількість світлодіодів (шт)
18
Комплектація
Світлодіодна лампа (1 шт.)
Лінза
немає
Напруга (V)
12
Обманка (резистор)
немає
Тип захисту
IP20
Тип колби
S25
Тип светодиода
SMD 4014
Колір світіння
Білий
Цоколь
BA15s
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Тип лампи | P21W |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 18 |
| Кількість ламп у пакованні | Без паковання |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Немає |
| Тип діодів | SMD 4014 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

