Виробник
Китай
Додаткові функції
немає
Кількість світлодіодів (шт)
Суцільне світло
Комплектація
Світлодіодна лампа (1 шт.)
Лінза
немає
Потужність (W)
2
Напруга (V)
12
Обманка (резистор)
немає
Тип захисту
IP54
Тип колби
T10
Тип светодиода
COB
Колір світіння
Білий
Цоколь
W2.1x9.5d
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Тип лампи | W5W |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 1 |
| Кількість ламп у пакованні | Без паковання |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Немає |
| Тип діодів | COBalt |
| Колір | Білий |
| Цоколь | T10 (W1,2X9,5d) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴

