
Світлодіодна лампа StarLight T10 27 (24+3лінза) діодів 3014 12 V 2 W WHITE/ мультиполярна/Canbus/друкована плата
45 ₴
- В наявності
- Код: 29024140
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Завдяки низькому тепловому опору та гарній герметичності світлодіод має гарне відведення тепла, запобігає розриву провідних доріжок, а також має низку переваг:
компактність;
довговічність;
економічність;
працюють за низької напруги;
широкий діапазон робочих температур;
широкий колірний спектр;
виділяє невелику кількість тепла;
високий запас міцності.
Треба зауважити, що купівля світлодіодних ламп не вимагає великих витрат, оскільки на цей момент їхня ціна практично дорівнює цінам стандартних автомобільних ламп.
Світлодіодна лампа StarLight T10 27 (24+3лінза) діодів 3014 12 V 2 W WHITE/ мультиполярна/Canbus/друкована плата, має множинне застосування як для освітлення салону автомобіля, так і в зовнішніх світлових приладах.
Напруга живлення: 12В
Тип діода: SMD 3014
Кількість діодів, шт. - 27
Тип цоколя: W2.1X9.5d
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | StarLight |
| Тип лампи | W5W |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 27 |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Да |
| Тип діодів | SMD 3014 |
| Колір | Білий |
| Цоколь | T10 (W1,2X9,5d) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

