
Парктронік Parkcity Kiev 818/302L light grey
4 374 ₴
- В наявності
- Код: 00000011183
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паркувальний радар використовується для безпечного виїзду з вузького простору. Може стати в пригоді як для паркування, так і для руху невеликими провулками з безліччю поворотів.
Парктронік Parkcity Kiev 818/302L light grey вирізняється такими особливостями:
• Наявність необхідних датчиків для визначення дальності перешкоди. У комплекті 8 датчиків.
• Діаметр датчиків становить 18 мм. Вони невеликі та не будуть помітні для стороннього ока. Водночас вони мають чудову чутливість.
• Встановлення датчиків здійснюється ззаду та спереду.
• Колір датчиків — сірий. Це дає змогу без проблем встановлювати їх в автомобіль аналогічного забарвлення.
• Наявність у комплекті спеціального дисплея. На ньому виводиться дальність до об'єкта зіткнення за допомогою цифрової індикації. У разі занадто великого наближення спрацьовує звукове сповіщення.
• Екран — LCD. Має зручну індикацію, що дає змогу вчасно відстежити та запобігти зіткненням.
Парктронік Parkcity Kiev 818/302L light grey підійде як для новачків, так і для професійних водіїв. Функціональний, зручний, компактний він стане чудовим помічником у дорозі.
Установку можна проводити власноруч або ж звернутися до фахівців на станцію технічного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ParkCity |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | 36 місяців |
| Діаметр датчиків | 18 мм |
| Максимальна робоча дистанція | 200 см |
| Мінімальна робоча дистанція | 30 см |
| Загальна кількість датчиків | 8 |
| Сигнал | Гучність біпера 70-80 дБ — Регулювання гучності звуку |
| Точність вимірювання | 10 см |
| Колір датчиків | Сріблястий |
| Екран | Рідкокристалічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 374 ₴





