
Акустика Calcell CP-402
740 ₴
- В наявності
- Код: 10190344
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це 2-смугова коаксіальна акустична система, підходить для заміни заводських динаміків і ставиться в штатні місця автомобіля. Вона досить проста та доступна, водночас вирізняється чудовою якістю звуку. Низькочастотний динамік у поєднанні зі збалансованим ВЧ-динаміком забезпечують повнодіапазонне звучання автомобільної системи, яке залишається чистим і не спотворюється. Номінальна потужність RMS 35 Вт і максимальна потужність 120 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка. Діапазон частот від 90 до 20 000 Гц і чутливість 90 дБ.
Кошик сталевий штампований, має круглу форму з типорозміром 4 дюйми, це 100 мм і стійкий до виникнення резонансу. Дифузор динаміка з поліпропілену інжекційного лиття, сірого кольору, вирізняється натуральним звучанням і рівним подаванням, підвішений і відцентрований за допомогою підвісу. Вбудований твітер, збалансований, для кришталевих високих нот.
До комплекту входять дві колонки, оригінальні захисні сітки, необхідні елементи кріплення, посібник для користувача з розмірною сіткою для того, щоб, за потреби, вирізати посадкове місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Calcell |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип | Твітер |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 44 мм |
| Пікова потужність | 120 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Китай |
| Типорозмір | 4" (10 см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 90 - 20000 Гц |
| Чутливість | 90 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴

