
Акустика Calcell CB-694
1 459 ₴
- В наявності
- Код: 10190459
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CALCELL CB-694 — 4-смугова коаксіальна акустична система
Це 4-смугова коаксіальна акустична система, підходить для заміни заводських динаміків і ставиться в штатні місця автомобіля. Вона досить проста та доступна, водночас вирізняється чудовою якістю звуку. Низькочастотний динамік у поєднанні зі збалансованим ВЧ-динаміком забезпечують повнодіапазонне звучання автомобільної системи, яке залишається чистим і не спотворюється. Номінальна потужність RMS 100 Вт і максимальна потужність 320 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка. Діапазон частот від 65 до 20 000 Гц і чутливість 89 дБ.
Кошик сталевий штампований, має еліптичну форму з типорозміром 6х9 дюймів, це 150x230 мм і стійка до виникнення резонансу. Дифузор НЧ-динаміка з поліпропілену інжекційного лиття, чорного кольору, вирізняється натуральним звучанням і рівним подаванням, він підвішений і відцентрований за допомогою підвісу. СЧ-динамік розміром 58 мм, з майларовим дифузором. Магніт СЧ-динаміка неодимовий, за невеликих габаритів він має гарну силу. Вбудовані два ультра ВЧ-динаміка розміром 20 мм, з п'єзо дифузором.
До комплекту входять дві колонки, оригінальні пластикові захисні сітки, необхідні елементи кріплення, посібник для користувача з розмірною сіткою для того, щоб, за потреби, вирізати посадкове місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Calcell |
| Кількість смуг | 4 |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 58 мм |
| Пікова потужність | 320 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 6x9'' (15х23см) |
| Форма | Овал |
| Частотна характеристика | 65 - 20000 Гц |
| Чутливість | 89 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴

