
Акустика Blaupunkt ICx 542 (13-14см)
1 329 ₴
- В наявності
- Код: 10199233
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це 2-смугова коаксіальна акустична система від бренда Blaupunkt, яка має м'які високі частоти, збалансоване звучання, під час використання якісних матеріалів. Вона забезпечує повнодіапазонне звучання, яке не спотворюється навіть на великому рівні гучності. Встановлюється в штатні місця автомобіля, під час заміни заводських оригінальних динаміків, якщо Ви хочете отримати аудіосистему найкращої якості. Під час встановлення необхідно звернути увагу на монтажний діаметр, а це 116 мм, і на монтажну глибину, яка становить — 43 мм, щоб правильно розрахувати простір.
Кошик динаміків міцний, виготовлений зі сталі, стійкий до виникнення резонансу. Має круглу форму з типорозміром 5,4 дюйма, це 130 мм. Дифузор динаміка, виготовлений із поліпропіленового матеріалу, синього кольору, який вирізняється натуральним звучанням і рівним подаванням і забезпечує глибоке звучання баса.
Максимальна потужність, заявлена виробником 210 Вт, а номінальна довгострокова потужність 30 Вт.
Діапазон відтворюваних частот від 70 до 20 000 Гц. Рівень чутливості 91 дБ/Вт/м. Магнітна система представлена алюмінієвою звуковою котушкою діаметром 25,5 мм, з номінальним електричним опором 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка. Матеріал виготовлення самого магніту ферит.
Вбудований твітер купольний, майларовий з алюмінієвою звуковою котушкою (13 мм). Магніт неодимовий.
Комплектація: два динаміки з дизайнерськими решітками, два акустичних кабелі, кріпильні гвинти й посібник з експлуатації та встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип | Твітер |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | 12 місяців |
| Діаметр НЧ-динаміка | 116 мм |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 43 мм |
| Пікова потужність | 210 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Германия |
| Типорозмір | 5-5.5'' (13-14см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 70 - 20000 Гц |
| Чутливість | 91 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴

