Лампи двоконтактні однонитові для стоп-сигналів.
Загальні характеристики:
Цоколь — BAY15d
Код виробника — N380
Електричні характеристики:
Потужність лампи — 21/5 Вт
Напруга живлення — 12 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolux |
| Код запчастини | N380 |
| Тип лампи | P21/5W |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 3200 К |
| Цоколь | P21/5W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Показникна |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Призначення | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 21/5 |
| Серія | Standart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴

