Однониткова сферична лампа.
Загальні характеристики
Цоколь — BA15s
Код виробника — N207
Електричні характеристики
Потужність лампи — 5 Вт
Напруга живлення — 12 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolux |
| Код запчастини | N207 |
| Тип лампи | R5W |
| Цоколь | BA15S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Показникна |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Призначення | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 5W |
| Серія | Standart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴

