
Світлодіодна фара AllLight 30W (B) 3chip spot 9-30V КРУГЛАЯ
370 ₴
- В наявності
- Код: 30W(B)
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: ближнього світла
Чип: CREE 10 Watt
Кількість діодів: 3
Потужність сумарна Вт: 30
Світловий потік: 2250 lm
Кут світіння: 160""
Робоча напруга: 9-30V DC
Колірна температура: 6000K
Ступінь вологозахисту: IP 67
Матеріал корпусу: Литий алюміній
Розмір Д·Ш*В мм: 120/115/65"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія | 3 місяці |
| Довжина, мм | 120 |
| Корпус | Матовий |
| Напруга, V | 9-30 |
| Потужність, W | 30W |
| Розміри | 120/115/65 мм |
| Світловий потік | 2250 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип діодів | CREE LEDs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

