Ми пропонуємо широкий асортимент світлодіодних автомобільних ламп додаткового освітлення.
Автолампи LED незаперечно виграють проти класичних і давно звичних автомобільних ламп. Як повний аналог із конструктиву та типу цоколя, лампа LED забезпечить низку переваг:
мале енергоспоживання;
рівний світловий потік з набагато вищою яскравістю проти стандартних автоламп.;
робота на повну потужність із першої секунди;
абсолютну екологічність і безпеку в разі пошкодження;
тривалий термін експлуатації.
Треба зауважити, що купівля світлодіодних ламп не вимагає великих витрат, оскільки на цей момент їхня ціна практично дорівнює цінам стандартних автомобільних ламп.
Світлодіодна лампа AllLight T25 1 діод 5WATT BA15S 12V WHITE з лінзою призначена для покажчиків поворотів і стоп-сигналів. Дають дуже яскравий і сфокусований потік світла, що досягається за допомогою досить високої потужності та встановлення лінзи на кінці лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllLight |
| Тип лампи | P21W |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість діодів, шт. | 1 |
| Кількість ламп у пакованні | Без паковання |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | Немає |
| Тип діодів | CREE LEDs |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

